דף הבית בלוג כהויות מתחת לעיניים – כך התחיל הסיפור הרציני

כהויות מתחת לעיניים – כך התחיל הסיפור הרציני

הפתרון הבלעדי לעיניים עייפות, חיזוק שרירי העפעפיים, הצערת קמטי הדמעה ובזוויות העין וטיפול בכהויות בעפעף התחתון ללא ניתוח וללא הזרקות

מקסימום תוצאה – מינימום סיבוכים

™NewEyes הדור השני של שיטה מתקדמת להרמת עפעפיים טיפול להצערת האזור הפריאורביטאלי (סביב העיניים) וה ״+״ בה זו אפשרות כירורגית מינימאלית לטפל אף בקסנטלזמות, ולבצע אידוי של כמויות גדולות של עור עודף, פרי פיתוח של ד״ר אלברטו ווילאלובוס גונזלס קאופמן במסגרת נרקיסיה החל מ-2016

™+NewEyes הינו טיפול בטוח באופן מרבי ביותר ועם תוצאות מוכחות. שיטה חדשנית זו כבר מככבת בקליניקות יופי המובילות ברחבי העולם.

הכל כלול

שיטת ה- ™NewEyes  מחליפה את ההליך הניתוחי באמצעות מתן פתרון לייזר וללא מגע, לכלל השכבות. חיזוק שרירים, מיצוק השכבה הרירית בתוך הרירית של עפעפיים ואיזון שומנים וצירקולציית דם באזור. זהו הפתרון המשולב הראשון בסדרה בת 3-4 טיפולים קצרים עם הפרשים של חודש בין כל אחד, לא כואבים ועם אפקט טבעי שלא הכרת דומה לו לפני.

מתכון איחודי של השפעה ע״י גלי לייזר שונים צד אחרי צד פועלים בתהליך ומחזקים השפעה משולבת באופן משמעותי. שילוב טכנולוגיות עם פטנטים בתחום הלייזר האסתטי, מאפשר תוצאה יעילה וטבעית, ללא עיווטים. תהליך בלעדי זה של שחרור אנרגיית גלי הלייזר ממוקד ומדויק, מאפשר לקבץ שרירים פריאורביטאליים באזור העיניים ולחדש שכבה הרירית בתוך העפעפיים ואף להמיס עודפי שומן המכבידים על המראה הנפול ברמה בטוחה וקלה לפציינטים.

הטיפול המהפכני, האפקט הטבעי, אפשרות להמשיך בסדר יום הרגיל עם משקפי שמש וכל תחת טיפול אחד, מעניקים לפציינטיות שלנו את האפשרות לקבל את כל אילה המפורטים בסדרת טיפולים קצרים של כ-45 דק׳ ללא הרדמה, ללא כאבים ועם אמצעי בטיחות המגנים על הליך פשוט, יעיל ואפקטיבי.

בנוסף, פעולות רב שכבתיות במהלך הטיפול חוסך צורך בהזרקות בחומצות או חוטים, מחליף בהרבה מקרים צורך בניתוח בלפורופלסטי ואף יכול לסייע בהרבה מקרים בהם הבעיה האסתטית הופכת לבעיה רפואית יותר של צמצום שדי הראייה.

הטיפול העדכני ביותר

טכנולוגיית ™NewEyes  ו- ™NewEyes + פותחה במסגרת מרפאתנו ועברה ניסוים קליניים במדינות דרום אמריקאיות הדומות לתנאי מזג האוויר בארץ. כמו כן, הטיפול עבר ניסוים קליניים והוכיח את עצמו גם בקליניקות רוסיה, ארצות הברית, מדינות אירופה, אוסטרליה ועוד ועוד וכל זה תחת השם המסחרי הבינלאומי SmoothEye™ מבית פוטונה. החל משנת 2018 הוחלט להעניק אפשרות לבצע טיפול דור השני רק למרפאות המאושרות לבצע טיפול שמצריך רמת מיומנות גבוהה ביותר בלי פשרות באיכות וביוקרה. (לרשימת הקליניקות והרופאים המאושרים לביצוע טיפולי ™NewEyes +)

העידן החדש – פחות התערבות פולשנית באסתטיקה – יותר טבעי בעיניים

בשירות מרפאתנו מספר כלים המתקדמים בעולם לשילוב של קרני לייזר אשר מתמקדות בחידוש סבב מחזור הדם, בשיפור קצב היווצרות קולגן ואלסטין, בהחלקת קמטוטים בצידי העיניים והחל משנת 2018 גם

חיזוק שרירי העפעפיים וסביב העיניים

חיזוק קבוצת שרירים באזור פריאורביטאלי האמצעות לייזר אסתטי הוא רעיון של קבוצת נרקיסיה כבר משנת 2016 ומשם רק המשכנו להתקדם בלהצעיר ולפתוח עיניים ללא צורך בכירורגיה פלסטית בשיטות הכי פחות פולשניות ויחד עם מענה יעיל בהרבה מקרים לבעיות רפואיות הקשורות לעור נפול בעפעפיים.

 פרי פיתוח זה עמד בבדיקות הקשות ביותר ע״י פרופסר קולסנוב (רוסיה), דר״ אלברטו ווילאלובוס, ד״ר אירינה בקרגינה ושאר צוות הנרקיסיה. בראשה של מחלקת מו״פ שלנו עומד המנכ״ל של נרקיסיה – מר יורי קומר, בוגר הטכניון מחזור ת״א.

יורי קומר: ״ כייף גדול שהחל מ-2018 גם המקובלים ביותר באסתטיקה רפואית מכל העולם החליטו להצטרף לדרך החדשה״

 

הרבה חושבות על ניתוח להרמת עפעפיים

לא צריך!!!

לא צריך לכרות שריר בעפעף העליון

לא צריך לסכן את הראייה (אומנם במקרים נדירים ביותר, אך זה קורה)

לא צריך להשתקם במשך תקופה ארוכה

הרופא שבתמונה, ד״ר אלברטו ווילאלובוס עסק בניתוחי הרמת עפעפיים במשך מעל עשור ומוכר מאוד בתחום ניתוחים פלסטיים בברזיל עד שבמהלך שנים תוך עיסוקו בלייזר רפואי הגיעה לשיטת ה SmoothEye – שיטה שמאפשרת להגיע לתוצאות הרבה יותר טבעיות, יפות יותר ובכל האזור הפראורביטאלי כולו (סביב העיניים) ללא צורך בניתוח בעזרת לייזר אסתטי רפואי

היום הטיפול מוגן ע״י פטנט בין לאומי ורק אצלנו הסדרה הטיפולית הוכיחה את עצמה עם מעל עשרות פציינטיות מרוצות

אנו גאים במיוחד שבטיפולים שלנו

  • אין כריתת שריר כמו בניתוח – יש חיזוק שרירי העפעפיים
  • אין כריתת עור העפעף העליון – העור מתאדה בלייזר דבר אשר מבטיח לא רק יעילות אך גם החלמה מהירה ביותר
  • לא כורתים פצעים שמניים בעפעף העליון – מחדשים רקמה
  • בנוסף הטיפול משפר ומטפל בשקיות ובכהויות בעפעף התחתון

בלעדי במרפאתנו בארץ, באחראיות

כך אנו מציעים לך את הטיפול עם תוצאות טבעיות יותר ועם תוצאה יפה יותר – אלטרנטיבה של המאה ה-21 לסכין ולניתוח בלפורופלסטי

0 0 votes
Article Rating
למעלה
התקשרות

    ×

    Powered by WhatsApp Chat

    ×