דף הבית בלוג מה אם הייתה מתרחשת פריצת דרך טכנולוגית

מה אם הייתה מתרחשת פריצת דרך טכנולוגית

מה אם הייתה מתרחשת פריצת דרך טכנולוגית שהייתה משנה לחלוטין את עולם טיפולי החלקת הנקבוביות וקמטותים בעור וגם… מתיחת שרירי הפנים?

מוצר בטכנולוגיית הלייזר המתקדם ביותר בעולם, פרי פותח של שנים רבות של מחקרים והרצה, עד ליצירת ״מתקון״ ייחודי שממנף את יכולות הריפוי הטבעיות של העור בכדי לייצר תוצאות אסתטיות שלא נראו עד כה בעולם הצערת פנים ושיקום העור.

הדרך שבה מתבצע טיפול  5D מאפשר לטפל במגוון רחב במיוחד של תופעות עוריות, תוך התאמה אינדיבידואלית למצב הספציפי של עור המטופל, לצרכיו ולרצונותיו, בכדי להביא לריפוי המלא מבפנים החוצה, עד לתוצאה הרצויה, מבלי לסכן את העור.

5D – פתרון לכל בעיות עור הפנים
יכולת ההתאמה של 5D לצרכים של כל מטופל בצורה אינדיבידואלית היא זו שמאפשרת לו להעניק טיפול מלא ויעיל למגוון כה רחב של בעיות עור:
הצערת קווי מתיחה של פנים וצוואר
חידוש מרקם העור והחלקת נקבוביות
לגוון עור אחיד ובריא יותר
טשטוש צלקות לאחר ניתוחים
מחיקה של כתמי גיל ושמש רבים
טשטוש של קמטים וקמטוטים בבחינת אמת
טיפול בקופרוז
טיפול באקנה פעיל
ועוד

מגוון זה של טיפולים הוא רק קצה של רשימת בעיות העור שטכנולוגיה זו יודעת לפתור. מעבר לכך, לא רק  5D מאפשרת לראשונה בהיסטוריה פתרון כה אפקטיבי ונגיש לבעיות עור הפנים, הרי שהיא מציעה יתרונות ייחודיים שמציבים רף חדש לא רק במגוון, אלא בדרישה של המטופלים, ובצדק – למה להסתפק בפחות מהטוב ביותר?

5D – להראות צעירה יותר ב 5-10 שנים
טיפול רב שכבתי בלייזר המוביל בעולם מבית פוטונה מציע לכם לראשונה תהליך שיקומי מלא ומוכח שמתפרש על 3-5 טיפולים הפרושים על 150 יום, חודשיים שלאחריהם תקבלו עור צעיר בהרבה, ומראה של 5-10 שנים צעירים יותר.

הטיפול נוגע בכל אותם נגעי העור המגיעים עם הגיל והחיים, מחליק ומותח את העור, ומחזיר לנו את מעיין הנעורים בצורה שלא הייתה זמינה עד כה באף טכנולוגיה אחרת.

הטיפול נוגע בכל האספקטים של מרקם העור, מקמטים וקמטוטים, דרך מיצוק עור הפנים ועור הצוואר, ועד ליצירת מראה כללי מתוח וצעיר יותר, בצורה טבעית וללא מאמץ או סיכון.

פרוטוקול טיפולים ייחודי במרפאתנו הוכח לאחר מס׳ שנות ניסיון על מטופלים ומטופלות בברזיל, קוסטה ריקה, סאן פרנצ׳יסקן ועוד מס׳ מרפאות סלבס מובילות במקומות החמים בעולם עם המון שמש ואנו גאים להציע את הטיפול הפורץ דרך בארץ בבלעדיות… בשבילך!

שימוש בשני סוגי לייזר, בטכנולוגיית אולטרסאונד, בחומרי טיפוח רפואים מתקדמים תוך התאמת סוגי הטיפול לצורך של כל מטופל ומטופלת, ליצרית האפקט המרבי, ללא כל תופעות לוואי, ללא זמן החלמה, ללא כאב, ובעצם ללא כל הקרבה – כי מותר לנו להיראות צעירים ולהרגיש טוב מבלי לסבול בכדי להגיע לשם.

ועכשיו גם את יכולה להנות מטיפול המתקדם בייקום ע״י שליחת מס׳ הנייד אלינו בהודעה ואחת היועצות תחזור אלך לקביעת ייעוץ והזמנה לקפה ועוגה

נשמח לראותך

0 0 votes
Article Rating
למעלה
התקשרות

    ×

    Powered by WhatsApp Chat

    ×