דף הבית בלוג ממשיכים לארח כוכבי התחום

ממשיכים לארח כוכבי התחום

הי שלום לכולם ,

רק מעדכנים שהשבוע מתארחת במרפאתינו ד״ר אירינה זחארובה – רופאת עור,

כייף ועונג לקבל הזדמנות להעשיר ידע של אחת המפורסמות והוותיקות בתחום מבירת רוסיה הענקית.

ד״ר אירינה אישה נהדרת ונדירה ביותר.

מנהלת קשוחה אך מפנקת, רופאה פעילה שצומחת מקצועית ללא הפסקה, אישה ואם למשפחה לא קטנה, בעלים של קליניקות עם מגוון רחב ביותר של שירותים רפואים לילדים חולים ברוסיה וגם עקרת בית וכל זה All-in-One בעטיפה של טעם ולבוש אופנתי טעים וברמה שמשדרת כל זה בצורה הכי אמינה שיש.

אנו מאוהבים, ד״ר אירינה!

ד״ר זחארובה אירינה מתארחת בנרקיסיה

מוסקווה הולכת לקבל עוד רופאה בעלת ידע בלעדי מטעמינו ואנו יודעים שגודלה של העיר הזו מספיקה לכלול כבר אפילו 2 מאסטרים – בוגרי בית הספר של נרקיסיה.

מנהל המכון: ״ששואלים אותי למה איננו מלמדים אף רופא ישראלי את השיטות – אזי תשובת האמת היא ראשית התחרות, כמובן. כל מה שנעשה פה – זה פרי פיתוח שלנו שכבר הוכיח את עצמו ברמה שמגיעים אלינו המפורסמים ביותר בעולם.

ובנוסף אני מאמין, שזו גם ההזדמנות שלי להודות בצורה הזו לכל אותן המדינות שהשקיעו בגידול חינוך תירבות ומקצוענות של כל האילה שבסוף באו ובנו לנו בית, וממשיכים לבנות לנו מדינת ישראל משודרגת, בתוך גבולות ישראל תחת דגל העצמאי שלנו, שרק תעלה ותצליח המדינה שלנו אמן״

על הילדות המקצועית למופאת, על החינוך והיכולת לענוג מהתרבות ״הגבוה״, על הסבלנות ויכולת ״לסבול״ אנשים שחמים אפילו מדי, ולהמשיף להתקדם במדינה משלנו ☺️

 

0 0 votes
Article Rating
למעלה
התקשרות

    ×

    Powered by WhatsApp Chat

    ×