fbpx

העלמת נימים ברגליים

רגליים נקיות מנימים 💐 עם לייזר רפואי ״פוטונה״

עם רופאים בעלי ניסיון של מעל 30 שנים בתחום 

אבל משהו חדש מתרחש היום בתחום… אודות למחקר ופיתוח.  הנימים שחוזרים לתפקודם הרגיל, מפסיקים לבלוט, ומתרפאים. כלומר, אצלינו, לא תמיד חייבים להסיר כלי דם מהגוף.

לפרטים הירשמי לייעוץ עכשיו

  • בעלי וותק, מוניטין וניסיון הכי גדולים בישראל  (החל מ-1980 ע״י ד״ר סרגי ווימן מס׳ רשיון 24803)
  • במכשור לייזר רב שכבתי המוביל בעולם  (מבית Fotona הקיימת מאז 1965)
  • ללא הזרקות, עם אלחוש מקומי בלבד ☘️
  • בליווי מהנדס בוגר הטכניון מומחה (לדיוק הגדרות גלים המרבי ביותר)

מה שמוביל לתוצאה הרצויה מבחינתך

אישורים
תיאור השירות

העלמת מראה הנימים הכחולים ברגליים, ירכיים, שוקיים, מותניים וכל האזורים שיעזור לך להראות ולהרגיש בטוח יותר בנשיות שלך. ביצוע בלייזר רפואי המוביל בעולם מבית Fotona מסוג Nd.Yag.

נימים ברגליים הינה תופעה שיכולה לרמוז על זרימת דם בעייתית לכן חשוב לטפל בפיגום בנוסף לתיקון אסתטי הדרוש ברוב המקרים.

הסיבה להופעת הנימים בעיקר הינה גנטית, או שהם מופיעים סביב לידות, או עקב עמידה ממושכת על עקבים, או מאמץ ברגליים ממושך תקופות. צריכת טבק ועודף כולסטרול גם זוהו כקשורים לתופעה וכמובן קיימים גורמים אחרים. ברוב המקרים הסימנים של נימים לא יעלמו, או שייחמירו בגלל שיבושים הורמונליים ופיזיים שיובילו למראה רגליים שהיית רוצה "לנקות".

מגוון הפתרונות להעלמת נימים ברגליים

שיטות שונות להעלמת נימים בגוף קיימות כבר מסוף המאה ה-20. הזרקות קצף, קואגולציה עם גלי רדיו, מחט חשמלי ואפילו כירורגיה קלאסית כל אלה משיגים את המטרה אך בעלי חסרונות כמו כאבים, צלקות קטנות או כתמי פיגמנטציה.

איך לייזר מעלים נימים?

קרני הלייזר מכוונות ו'נורות' אל תוך הנים (ללא פציעה בעור העליון), כלומר האנרגיה שלו נספגת לרוב רק בהמוגלובין ומומרת לחום מקומי. הפעולה גורמת לכרישת כלי הדם, מפסיקה זרם הדם שבהם, כאשר הרקמות המתות נשטפות מהגוף בטבעיות לכלי דם בריאים.

רופא מנוסה תמיד ייקפיד להתמקד בכל שכבות העור להבטחת תוצאות שנשארות לאורך זמן. בתהליך בטוח, ללא פרוצדורה כירורגית וללא פציעת הרקמות הסובבות את הנימים, ניתן להשיג תוצאות מרשימות,

הפתרון המוביל ברחבי העולם להסרת נימים מהגוף

удаление вен на ногах с лазером Фотона

הדובדבן שבקצפת זה הטיפול שמתבסס על גל בטכנולוגייה Nd.Yag VSP. רמת קבע של עוצמת הגל בלתי מתפשרת מבטיחה למטפל מנוסה שהתוצאה תהיה ללא שום כתמים, ברוב המקרים. טיפול מסוג זה מוצע בבלעדיות במרפאות עם לייזר ״פוטונה״, שניתן לפגוש ברחבי העולם, ועם אחוזי הצלחה המתקרבים ל-95% מכלל הנימים. ישנם רופאים בודדים אשר מצליחים להביא לתוצאה מספקת אפילו בטיפול בודד, בחלק מהמקרים.

הלייזר הפלאי הזה נמצא בשירות השפים שלנו גם. עם מעל 30 אורכי הפולס, 10 קוטרים, ו-30 עוצמות שונות, מגוון האפשרויות משאיר הרחק מאחור כל הלייזרים האחרים ונותן לרופא בידיוק את מה שהוא צריך… בשבילך!

רופא נימים הפלאי בישראל

למען האמת עובד בישראל רופא אשר מצליח להוציא קרוב ל-90% מהנימים מהגוף באמצעות לייזר בטיפול 1 בלבד. הניסיון שלו של מעל 15 שנים הוביל אותו לפיתוח שיטה מספיק בטוחה ואגרסיבית בו זמנית מספיק כדי לגמור עם הכל במפגש בודד. (מיותר לציין כמובן שהוא גם משתייך למשפחת Fotona העולמית)

👑 אבל הטיפול הממלכתי בנימים לא מסיר אותם מהגוף

יורי המהנדס שלנו: "כל שיטה הקיימת עד היום מוציאה או מחסלת כלי דם פגומים. זה פשוט נשמע לי פחות איכותי, לא יודע, לא נשמע לי בכלל. שמעתם פעם על כירורג ללא השכלה רפואית רשמית שהציל 10,000 אנשים שהיו עם איבחון סופני? בברזיל, באמצע המאה ה-20. אז אינני כמוהו ולא בא לי להתמודד מול מערכת המשפט או קופרים מפורסמים שיעידו נגדינו בסוף ויילמדו ממני בחינם כי אלה החיים. אז לא על בשרי!

לכן, יצרתי קשר עם מהנדס הראשי של חברת Fotona העולמית ויחד חשבנו איך ניתן לרפאות כלי דם. כלומר לגרום להם לרדת לעומק בו הם צריכים להיות וגם לחזור לתפקד כמו פעם. האם יש לנו פתרון? כן. האם הוא מתאים ל-100% של מקרים? לא. מי יכול לאבחן? הרופאים של נרקיסיה. ובזמן ביצוע אנו עומדים בכל החוקים שקיימים במדינת ישראל היום בשביל הביצוע. עד כאן, אני ממשיך להביא את הטוב ביותר ללקוחות שלי בבלעדיות, והמחירים עדיין סבירים ביותר״.

העקרונות מאחורי הטיפול בכלי דם המתקדם שלנו

  • ביצוע בידיים מנוסות ומדויקות, ללא פשרות. אין סניפים
  • דאגה לעור הסובב שלא יהיו כתמים חומים לאחר הטיפול
  • עמידה בכל הסטנדרטים ודרישות של משרד הבריאות הישראלי

 

בשבילך – רק הטוב ביותר

מעוניינת בעור חלק ללא נימים נראים לעין? עכשיו גם את יכולה ליהנות מהטיפול הבלעדי של מובילי התחום! לפרטים נוספים ולקביעת פגישת ייעוץ, השאירי פרטים דרך האתר או חייגי 

ההישגים שלנו
1500 פציינטיות מרוצות שאינן טועות
1500
פציינטיות מרוצות שאינן טועות
325 ימי עבודה אונליין ב-2020
325
ימי עבודה אונליין ב-2020
30 אזורי טיפול ממוקדים
30
אזורי טיפול ממוקדים
1№ בחיפוש ב-Google בהמון תחומים
1№
בחיפוש ב-Google בהמון תחומים
גלריה
תנאי הרכישה דרך האתר במבצעים
(1) אנו חוזרים לקבוע תור תוך 24 שעות לאחר סיום הליך הרכישה באתר
(2) הרכישה מאובטחת ברמת SSL המקובלת היום באתרים מובילים
(3) החזר כספי מובטח בהינתן חוסר התאמה רפואית לטיפול
(4) מחיר השוק אם מפורסם הוא עמד סטטיסטי לשנת 2018 לטיפולים מסוג זה
הרשמה לייעוץ בנרקיסיה
המלצות וידאו
העלמת נימים ברגליים
קניית שירות
הרשמה לפגישת ייעוץ
למעלה
התקשרות
×