fbpx

מתיחה והצערת צוואר

מתיחה והצערת צוואר

שינוי דרסטי בלי ניתוח פלסטי.

בצוואר שלך. פציינטיות יקרות. אנו גאים להציג בפניכם את הטיפול המתקדם ביותר במאה ה-21 לאפקט מתיחת הצוואר 💐

הטיפול משלב בעצמו אלמנטים רפואיים קרדינלים החשובים להצלחת הטיפול,

התהליך יכול להתקיים בשלבים בו מקיימים את כל האלמנטים או כל אחד בנפרד – מקצב הטיפול מותאם אישית לכל מטופלת כך שזה משתנה מפציינטית אחת לאחרת.

נתונים כמו שינוים פתאומיים במשקל במהלך החיים יכולים לגרום לעור שנראה עייף, חשיפה לשמש מסוכנת ואינה מוסיפה למראך האצילי .

רכשו פגישת אבחון ע״י רופא לקבלת הצעת מחיר אחראית ואמינה דרך ה-ZOOM עכשיו או הירשמו לשיחת ייעוץ ראשונית ללא עלות, אנו מבטיחים לחזור אליך בהקדם 💅🏻

אישורים
תיאור השירות

מהם הנתונים שאנו בקליניקה בודקים לפני שניגשים מתיחת צוואר?

 1. קווי לסת מטושטשים
 2. סנטר כפול
 3. קמטי הבעה
 4. קמטי עצב
 5. קמטים מקבילים בצוואר
 6. נפילה בגידים
 7. החלשות השרירים בגרון
 8. עודפי עור

 

 1. הטיפולים מתקיימים תוך כדי : הקפדה על טיפולי פנים רבים השומרים על איכות ורעננות העור, מראה הצוואר בהרבה מקרים מבטא לנו במראה באופן די פתאומי, תוצאה דרסטית ביחס לפני-זה מתקיים בדרך כלל לאחר ירידה משמעותית במשקל, לאחר תקופת שמחה מאומצת, לידות או לחלופין מצבירת שומנים מיותרים בסנטר.

המטרה – שיפור מראה הצוואר והצערתו

 1. הטיפול החדשני בצוואר בדרך אליך

  המבנה השרירי של פנים וצוואר מחייב לתת מענה עד המצח דרך תפוחי לחיים וקווי הלסת על מנת להביא לאפקט הנוגד כוח המשיכה של כדור הארץ.

 2. שטח העור בצוואר הינו גדול יחסית ואינו מגובה הלא מגובה בעצמות, יחד עם זאת העובדה שמרקם העור בצוואר הנו דק יחסית, מהווה מאז ומתמיד אתגר בתחום היופי – לכלל המטפלים:לכל אחת מהשיטות יש את היתרונות וגם… חסרונות קוסמטולוגיה והזרקות אינן מאפשרות במאת האחוזים את אפקט המתיחה . בכוחם ליצור עור חלק מקמטים .להבדיל טיפול באמצעות חוטים כן מעניקים את המתיחה המיוחל למטופלת . שלב מתקדם למתיחת פנים הינו ניתוח מתיחת פנים. .כל אחת מהשיטות מצריכה מיומנות גבוהה, השכלה שונה, והתמחות של הרבה שנים, כלומר קשה ליצור מצב בו מרפאה אחת מצליחה לשלב מספר טכניקות יחד לתוצאות הטובות ביותר, במרבית המקרים כישלונות ביצירת טיפולים משולבים מתרחשים עקב מחסור במשאבי אנוש החוסר הצטיינות במיומנויות הדרושות לכך. אצלנו בקליניקה אנחנו משלבים את המיומנויות בהצלחה גדולה. את הטיפול המשולב בהצלחה גדולה.

מהלך הטיפול בצוואר בנרקיסיה

מתיחת שרירי לעיסה וחיוך יעזרו לך להראות הרבה יותר מתוח באזור קמטי הבעה מבוצע מתוך חלל הפהמיצוק עור בצוואר ליד קווי לסתצמצום עור רפוי בצוואר בלייזר

 1. מה גורם לאפקט המתיחה ללא זמן בית

  החידוש בכירורגיה הפלסטית בעשורים האחרונים הוא המיקוד במתיחת השכבה שמחברת בין השרירים לעור וכך נוצרת מתיחה מושלמת, אסתטית ובמראה טבעי לעין .

  הטיפול מתקיים בעזרת המכשור החדיש שמתבסס על High Intensity Frequency Ultrasound, זה פותר מנתחים פלסטיים מדרכים פולשניות עד חדר ניתוח בהמון מקרים, פעולה זו יוצרת את השינוי המתבקש מבפנים.

  שילוב הטכנולוגיות מהפכניות שבלעדיהן לא היה אפשר לראות תמונות לפני אלו.

תוצאה הראשונית שתשמח אותך – מידית!

Пациенты

הטכניקות מאחורי הטיפול

 1. גידים נפולים (2 מיתרים)
  1. רבים אינם מודעים לשורש המראה בהידלדלות העור באזור הצוואר
  2. שני המיתרים-שנמצאים בין הגידים לשרירים מאבדים מחוזקם ובאמצעות הטיפול הפולשני אנחנו יכולים לחזק אותם-זו הפעולה שמרימה את העור העדין באזור הצוואר.
 2. שרירים חלשים בצוואר
  1. צעד משמעותי בעולם הבריאות והיופי להידוק עור הצוואר.
 3. הידוק עור אל העצמות מייצר קווים ברורים
  1. חלומן של כל נשים מתגשם כתוצאה מהטיפול כיוון שהוא יוצר מעין הדבקה של העור לעצם .
  2. Soldado היא טכניקה וותיקה שרק עכשיו מתחילה את הגילוי שלה אצל מקצועני התחום. 
 4. התדר ה ״כירורגי״ של הטכנולוגיה של מ – 4,5 מ״מ עד 2.5 מ״מ מתווסף לסימפוניית ה-PIANO של לייזר מה שמגיע עד לעצמות בקלות ומשיג את התוצאה הרצויה כאשר מותחים שכבת הסמאס שהיא הלא הזו שמחברת בין השריר לעצם בווקטורים מגוונים כלפי מעלה. 
  1. חשוב לנו להבהיר את אפקט הטיפול באמצעות הקבלה: נניח ואנחנו במטבח ואנחנו רוצים להכין סלט-נשתמש בסכין הפשוטה והמדייקת להכנת סלט ולא בסכין שנועדה לפרוס דגים. כך גם הטיפול מתקיים באמצעות שילוב שיטה כזאת או אחרת לכל פציינטית -בהתחשב במצב עורה-באקלים-במוכנות נעור שלה לטיפול-זאת בכדי שהיא תצא מאתנו מהטיפול עם עור מוצק ומתוח כבר לאחר 20 דקות.
 5. אידוי עור רפוי | מיותר בצוואר
  1. כל מקצוען בתחום רואה בעור עודף בצוואר כאתגר-מי מרוויח מזה? אתן

לידיעתכן מטופלות יקרות: דעו לכן כי הנטייה לעור נפול באזור נראית לעין כבר בגיל צעיר , זו למעשה תוצאה של עודף עור שגודלו יותר מהגודל המדויק על מנת לעטוף את המבנה מסביב, זה לא תלוי גיל אלא גנטיקה של עודף עור-למזלנו זה ניתן לטיפול בפשטות, במהירות ומוביל לתוצאות מרשימות ומשובבות נפש- כן את עומדת להתאהב בעצמך מחדש ואולי כמו שמעולם לא היית-החיים זה גילוי וזה חלק בלתי נפרד מהווית האישה.

תחשבי לשנייה על בגד במידה גדולה יותר ממה שאת צריכה ללבוש. הרבה יותר גדולה משלך… איך זה יראה? נשמע הגיוני.

מתיחת עור סביב כל הצוואר

לקראת טיפול באזור הכי בעייתי

יתרון שיטת אידוי עור מיותר באמצעות זרוע רובוטי מיוחד (סורק לייזר) שנמצא ברשות המרפאה בקליניקה נרקיסיה .

2019 הוא יכולת בעצם להעלים כמויות נכבדות של עור בטיפול בודד (לפעמים עד 20%) ללא חיתוך ופציעה קווית בכלי דם, כלומר בלי פגיעה באיכות העור, נהפוך הוא השיטה הזו משפרת את הזרימה בתוך כלי דם ווסקולאריים בעור באזור הצוואר. כך אנו בעצם נוצר מראה מתוח ללא עודפים, ללא צלקות וללא צבע עור פגוע.

מנוחה לאחר הטיפול

 

ההישגים שלנו
1500 פציינטיות מרוצות שאינן טועות
1500
פציינטיות מרוצות שאינן טועות
325 ימי עבודה אונליין ב-2020
325
ימי עבודה אונליין ב-2020
30 אזורי טיפול ממוקדים
30
אזורי טיפול ממוקדים
1№ בחיפוש ב-Google בהמון תחומים
1№
בחיפוש ב-Google בהמון תחומים
גלריה
תנאי הרכישה דרך האתר במבצעים
(1) אנו חוזרים לקבוע תור תוך 24 שעות לאחר סיום הליך הרכישה באתר
(2) הרכישה מאובטחת ברמת SSL המקובלת היום באתרים מובילים
(3) החזר כספי מובטח בהינתן חוסר התאמה רפואית לטיפול
(4) מחיר השוק אם מפורסם הוא עמד סטטיסטי לשנת 2018 לטיפולים מסוג זה
הרשמה לייעוץ בנרקיסיה
המלצות וידאו
מתיחה והצערת צוואר
קניית שירות
הרשמה לפגישת ייעוץ
למעלה
התקשרות
×