fbpx

טשטוש סימני מתיחה

את האהילים אנחנו התאורה משאירים לחנות

את הבגדים אנחנו הצמודים משאירים לך

טשטוש סימני מתיחה

קסם שמגלה את עצמו

שוב ושוב

 

אישורים
תיאור השירות

איך נוצרים סימני מתיחה

סימני מתיחה הם פסי עור אדומים קעורים על אזור גוף מסוים שנוצרים כדי לשמור על אברים הפנימיים ולתת לעור יכולת להמתח בלי להקרע. הליך בניית תאי העור במצב שכזה הוא כל כך מהיר שהגוף לא מספיק לדאוג לאסתטיקה והתוצאה היא הצטלקות עמוקה לפעמים עד העצם. 

Растяжки на ногах

 

שיטות המובילות להעלמת סימני מתיחה

 1. ניתוח כירורגי
  • מנתח מנוסה לא ימהר למתוח עור נפול, כיוון שכך תיווצר צלקת נוספת.
  • היום אחד כזה ינסה להסיר את אזור העור עם סימני המתיחה, לחתוך אותו, אם זה אזור קטן יחסית.
  • סיכונים עקב התערבות כירורגית והיוקר הכלולים בכל הליך ניתוחי כזה הינם הבסיס, שאותו חייבת לקבל כל בוחרת בשיטה הזו.
  • המנתח שמסוגל לבצע הליך כזה ייחשב לממש עדין ומדויק. דבר אשר גורם ליוקר משמעותי בשורה התחתונה.
  • זמן החלמה בניתוח קל כזה לא יהווה בעיה. יחד עם זאת הצלקות שיישארו מהניתוח יזכירו לך על ההליך הזה עוד הרבה מאוד זמן.
 2. טיפול בלייזר רפואי
  • לשכבת עור העליונה. לייזר חייב להיות מסוגל להתערבות עד ל-12 מ״מ בחלק מהמקרים, מה שנחשב לסופר עמוק ברפואת עור קלאסית. לייזר ייעודי יוכל לפורר מבנה המוקרש / צלקתי, במטרה לתת לגוף הזדמנות להיבנות מחדש. הטכנולוגיות שמסוגלות לטפל בשכבה הזו הינן:  CO2, TCI Full Field Herbium, Fractional, Tixel, Fraxel , פילינג בחנקן קר ואחרים.
  • לשכבה השומנית. במקרים רבים נדרש גם הליך המסת שומנים בעומקים של מעל 20 מ״מ. לכן כבר בשלב הזה כדאי לוודא עם המכון שמציע טיפול לסימני מתיחה שהמכשור שלהם מסוגל להגיע לעומקים אילה. ברוב מוחלט של המקרים התערבות כזו דורשת נוכחות רופא במכון. הזרקות באוזון, פציעה עמוקה ביותר עם קנולה מסוג SkinTite, ידיות מפוררת כירורגיות או משאבות, שיטת ה-PIANO של חברת Fotona – כל אילה הוכיחו את עצמן כדיי יעלות למשימה הזו.
  • לשכבת עור התחתונה. לייזר חייב להיות מסוגל גם לבצע שיוף/פילינג עמוק בשכבת עור העליונה כדי לתת את המראה שאליו שואפים, בסוף ההליך.  RF Fractional , PicoLasers, Frac3 הן טכנולוגיות עם אישורים של משרד הבריאות או של FDA לעבודה עמוקה.
  • טיפולים טכנולוגיים מציעים תוצאה טובה בשיטה מצטברת, שממשיכה להשתפר במשך חצי שנה ואפילו לפעמים עד שנתיים.
  • על מנת שהליך הבנייה מחדש יהיה יעיל, פציינטיות שלנו מחויבות בשימוש בחומרים קוסמטיים מותאמים הכוללים ״אוכל״ להבניית תאים חדשים / קולגן חדש. הגוף זקוק להם.

שילוב של הטוב ביותר מכל קבוצת המטרה מתוך החמישה, הופך את המשימה למינימום מפגשים וזוהי המומחיות שלנו. בנרקיסיה באופן בלעדי כרגע בישראל נמצא מכשיר העונה לכל הדרישות של טיפול רב עומקי הנדרש לסימני מתיחה בינוניים וקשים.

 אז למה להעלים עם לייזר ולא בניתוח?

המומחים המקובלים ברחבי העולם בלי יוצא מן הכלל יצביעו על שיוף לייזר כפתרון יעיל והחדש ביותר לסימני מתיחה. אנחנו – מומחי לייזר מס׳ 1 בישראל מבצעים טיפולים רב שכבתיים בהם השיוף הינו חלק חשוב אך לא העיקרי.

טיפול אנכי עמוק בשילוב עם שיוף שטחי ישיג תוצאה טובה יותר.

בנרקיסיה הנהלה מנוסה, טכנולוגית הלייזר הרפואי המתקדמת בעולם ורופאים ש״רעבים״ לתוצאות אצל הפציינטיות. גישה לידע וניסיון הוותיקים בישראל בתחום.  גורמים לנו להתגאות בתוצאות אמת לטווח בלתי מגודר. וכל זה עם תוצאות מרביות בטיפול בודד עד 4 טיפולים בלבד

 טיפול בסימני מתיחה עם לייזר פוטונה

התחלנו לטפל בעשרות מקרי סימני המתיחה בבטן, ירכיים, חזה, ישבן כבר בשנת 2015. הפציינטיות שלנו היו בתחילה או באמצע סדרה טיפולית שלהן בקליניקה מסוימת בראשל״צ ואנחנו קיבלנו אותן ב ״ירושה״ יחד עם מערכת הלייזר המתקדמת בעולם Fotona Dynamis SP ועם רופא מומחה לייזר בעל מעל 20 שנות ניסיון בתחום – ד״ר ויימן סרגי האגדי. אלה היו הצעדים הראשונים של נרקיסיה בתחום טיפולים בצלקות. ואנחנו החלטנו שכל הבנות ייצאו מאתנו מרוצות מאוד, ושאנחנו נהפוך בזכותן למס׳ 1 בתחום הטיפולים בסימני מתיחה. הפכנו כל מפגש לטיפול ממוקד ורב שכבתי בן כ30-50 דקות וחלק מהפציינטיות עד היום מטופלות שלנו בחלק מהטיפולים הנוספים.

עוד סוגים של סימני מתיחה

אז אחרי שיש לך את הבטן היפה, והכל נראה רומנטי כזה, אחרי שמביאים את התינוק וגם אחרי שאנחנו ממש יורדות במשקל, העור נשאר מקופל ורפוי. וגם בביקיני אנחנו עוברות לבגד ים שלם.

כמובן שתמיד יש כאלה עם יותר מזל … רק 7 קילו, 12 קילו, אבל יש גם מי שמעלה גם 35 קילו. ובגלל שהיום נהוג להביא ילדים לעולם גם בגיל מבוגר יותר מאשר פעם, הגנטיקה לא תמיד לטובתינו בהחזרת העור לקדמותו.

גם צלילית וגם קווים הלבנים המפותלים, וגם עודפי עור, כל אלה מיוחסים תחת רשומה אחת של חוסר אחידות במרקם וצבע של העור. בנרקיסיה מציעים לטפל בכל אלה בטיפול רב שכבתי מסוג All in One שיהיה מותאם אישית לכל אחת ואחת.

Skin body rejuvenation

מהלך הטיפול בסימני מתיחה בנרקיסיה

הטיפול מתבצע עם אלחוש מקומי ג׳לי בלבד. טיפול ממוצע יימשך 20-45 דקות ובחלק מהזמן יהיה אפילו נעים ככל הנראה בהרגשת החימום העמוק שיוצר הלייזר בחלק מהשלבים.

חלק מהזמן תורגשנה אי נעימות עקב פירוק תת עורי צלקתי אם ויידרש. תלוי במצב העור, מספר הטיפול ותוכנית טיפולית אישית תתכן אדמומיות ואף קילופי עור למשך מספר ימים לאחר הטיפול. כל ההוראות יינתנו באופן מסודר במקום. יחד עם זאת, ברוב המקרים ניתן להמשיך בסדר יום הרגיל לאחר הטיפול עם הרגשה לוקאלית כמו לאחר שיזוף מוגבר באזור בלבד.

בחלק נדיר מהמקרים ידרוש הטיפול גל דימום קל. בכל מקרה הליך כזה מתבצע עם הודעה מראש לפני הטיפול ובהסכמת הפציינט.

עד כאן, בקצרה, עד לפגישת ייעוץ פנים מול פנים בה תפגשי דוקטור מומחה בתחום. 

ההישגים שלנו
1500 פציינטיות מרוצות שאינן טועות
1500
פציינטיות מרוצות שאינן טועות
325 ימי עבודה אונליין ב-2020
325
ימי עבודה אונליין ב-2020
30 אזורי טיפול ממוקדים
30
אזורי טיפול ממוקדים
1№ בחיפוש ב-Google בהמון תחומים
1№
בחיפוש ב-Google בהמון תחומים
תנאי הרכישה דרך האתר במבצעים
(1) אנו חוזרים לקבוע תור תוך 24 שעות לאחר סיום הליך הרכישה באתר
(2) הרכישה מאובטחת ברמת SSL המקובלת היום באתרים מובילים
(3) החזר כספי מובטח בהינתן חוסר התאמה רפואית לטיפול
(4) מחיר השוק אם מפורסם הוא עמד סטטיסטי לשנת 2018 לטיפולים מסוג זה
הרשמה לייעוץ בנרקיסיה
המלצות וידאו
טשטוש סימני מתיחה
קניית שירות
הרשמה לפגישת ייעוץ
למעלה
התקשרות
×