דף הבית בלוג בריאות אינטימית של אישה לאחר לידות

בריאות אינטימית של אישה לאחר לידות

RenovaLase™ – גיניקולוגייה המתקדמת והפתרון הרפואי ללא ניתוח היעיל לנשים שמצפות ליותר לאחר לידה
RenovaLase™ – הפסגה הטכנולוגית לבריאות הגופנית ולאיכות החיים של אישה בכל גיל
הטכנולוגיה החדשנית והבלעדית מסוגה, פרי פיתוח של חברת Fotona שמספקת פתרון עדין ולא פולשני ביום יום לכל יום.
טיפול בלייזר עדין RenovaLase™ מבוצע ללא אילחוש וללא הרדמה, ללא כאבים, וללא זמן בטלה.
בעיות פיזיולוגיות המאפיינות נשים לאחר לידות ובעיקר נשים בגיל המעבר כגון: התרחבות הנרתיק ודליפת שתן במאמץ, טופלו עד לאחרונה באופן חלקי באמצעות ניתוח ותרגילי פיזיותרפיה לאגן. על כן נשים רבות שנזקקו לטיפול, נמנעו בשל החשש מהניתוח וההחלמה הארוכה.

בריאות הפיזיאולוגית של אישה ברצפת האגן ובשלפוחית השתן מבטיחה את עתידינו. החצי השומר על ההרמוניה בחיי המשפחה שמבטיח את אושרה כרעיה וכאם עלולות לחלות בדליפת שתן במאמץ לאחר מספר לידות ובקדמת שנים ולהעיב על שגרת היום ולמנוע מהאישה פעילות אקטיבית ואף קיום סקס עם אהובה.

 • תמיכה בדפנות הנרתיק בצינור השופכת

 • חיזוק שרירים הוואגינאליים

 • הצערת רקמות הנרתיק

 • טיפול בדליפת שתן במאמץ

 • טיפול ביובש בנרתיק

ארה״ב היום בין המדינות המובילות בעולם כיוון שסל הבריאות האמריקאי מכיל טיפולים מתקדמים בלייזר להצערה והצרה וואגינאלית

האורו-גיניקולוגים של ארה״ב טוענים שכ-25% מהיולדות בפעם השנייה ומלה התעניינו ורובן גם עברו טיפולי לייזר למניעה ו/או טיפול בדליפת שתן במצבים פזיזים כמו כיפוף, קפיצות, מאמץ תת בטני ואף שיעול, צחוק וריקודים.

היעילות והבטיחות של טיפולי RenovaLase™ שהוכחו במחקרים קליניים והוכיחו את עצמם גם במרפאתנו, בנרקיסיה, בבחינת אמת בכל אינדיקציות המפורטות וגורמים לפציינטיות שלנו להנות מעצמן כל כך שרובן מרוצות מהתוצאה ללא צורך בשום מאמצים נוספים יותר.

היסטוריית הטיפול

חברות לייזר מהגדולות בעולם שקיימות כבר מעל 50 שנה ומבטיחות בטיחות ועבודה יעילה ללא הפתעות עם המכשור הרפואי שלהם מתחרות על המעמד של ממציעי השיטה ונכנסו לתחום הגניקולוגיה בעשור האחרון של המאה העשרים

 

אנו בנרקיסיה מניסיון הרב בתחום עוקבים ומכירים את כול השיטות ויודעים שהתרומה לעיבוי דפנות הנרתיק

היא זו שמייצרת תמיכה החשובה ביותר

לצינור השופכה

ומפחיתה משמעותית בעיית דליפה

ומעניקה למטופלת איפוק טבעי

 

כמו הבחירה במכונית של חברת Tesla, בנעליים של ,Louboutin בתכשיטי ה-Shtern או במחשב נייד של Apple – כל אילה מוצרי פרי פיתוח המוביל בעולם וכמו כן גם אנחנו בחרנו בשיטת ה-RenovaLase™ בשבילך שהומצאה על ידי חברת Fotona שמובילה שוק האסתטי בלייזרים ללא שום תחרות בפן המקצועי לדעתינו למצב של היום. והעובדה שהטיפולים לא כרוכים בסיכונים מיותרים ואין להם תופעות לוואי. טיפולים גניקולוגיים באמצעות לייזר פותחים בפני הנשים היום אפשרויות חדשות לפתרון בעיות ששיטות אחרות לא נותנות להן מענה, לא הוכיחו את עצמן כיעילות, או שקיימות ביחס אליהן התוויות נגד כלשהן. השיטות שבמשמעותן פולשניות וחודרניות נקודתית ושורפות רקמה שלאחר מכן מתחדשת – לאומת שיטת ה-RenovaLase™ שמצליחה להשיג אפקט חזק וטוב יותר בגידול רקמה חדשה ללא שום פציעה! נכון שהמיומנות הנדרשת ממטפל בביצוע טיפול RenovaLase™ בדרך כלל תהיה גבוהה יותר מאשר בשיטות האחרות ואצלנו תוכלו לקבל את הכי טוב שבעולם שקיים קודם כל… בשבילך!

 

ההחלמה לאחר הטיפול

 RenovaLase™ משקם את כל אזור הנרתיק לאחר התרחבות התייבשות על ידי חידוש רקמת הנרתיק, חיזוק השרירים ואף חוזקה וגמישותו ללא זמן החלמה ובטלה כלל.

RenovaLase™ היא סדרה טיפולית בת 2-3 מפגשים חודשיים המשלבת טכנולוגיית לייזר עם טכניקות ביצוע איחודיות שפותחו ע״י גיניקולוגיים בעיקר יוצאי דרום אמריקה דוגמת:
 • פרופ׳ אדריאן גספר
 • ד״ר אלברטו ווילאלובוס
 • ד״ר ג׳ורג׳ גביריה
ועוד שממשיכים להשפיע על כלל עולם האסתטיקה הוואגינלית בלייזר
לרופאים אילה חושים מפותחים ביותר במקביל עם ידע מעמיק במקצועות ובעיות מגוונות המטרידות נשים בפן הפיזי, נפשי, זוגי וחברתי.

כיצד מתבצע הטיפול?

 
לעיונך צירפנו ווידאו המסביר ביעילות על הליך הצערה וואגינאלית ואנו מודים לחברה על יצירת סרטון זה שמסביר הכל בצורה מכובדת בלשונית ״המלצות ווידאו״.
הטיפול מבוצע על ידי מומחה מדופלם, רופא גניקולוג במרפאה סטרילית ללא צורך בהרדמה וללא כאב.
אצלנו ניתן לסייע לבריאותך ולהרגשתך  הנוחה עם גופך ולשוב לחיי השגרה ופעילות פזיזה וקיום יחסי מין ממלאי חיי הזוגיות  וכל זה הבסיס להמשכיות ולהרמוניה בחיי המשפחה והחברה. 
0 0 votes
Article Rating
למעלה
התקשרות

  ×

  Powered by WhatsApp Chat

  ×